KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15218331
nr 1521 8331
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, Blomster. Handkolorerad. Signerad. Bladets mått: 14x7 cm, yttermått inklusive ram: 23x18 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:06:31
12/2 21:18:40
300 kr
13/2 19:01:31
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad